Квіти в горщиках і зрізані квіти - світяться

Квіти в горщиках і зрізані квіти – світяться. Такі квіти «Flavatar Magical Flowers» представила ELWA Kft - FLAVATAR Trade з Будапешта (Угорщина) на німецькій виставці IPM 2018, яка відбулася 23-26 січня в Ессені.

світяться квіти в горщиках, зрізані квіти, флаватари

Для того щоб квіти світилися в темряві використовуються 100% інгредієнти на основі рослин. Вони можуть застосовуватися як для (запатентованої) обробки зрізаних квітів, так і для рослин в горщиках.

Оброблені зрізані квіти і рослини в горщиках виділяють зелений / світло-блакитний / аква / червоний / білий світ протягом 30 хвилин (в залежності від рівня зарядки), якщо відразу після зарядки відразу ж потрапляють в темне місце. Якщо випромінювання зникає з часом, перезарядити рослини легко під прямими променями сонця чи лампою / світлом від мобільного телефону, щоб вони знову могли світитися. Якщо їх не перезарядити, вони будуть ще світитися чотири або п'ять годин м'яким білим світлом.

Флаватари також можуть бути збережені як висушенині квітки, таким чином, вони можуть освітлювати вашу ніч протягом багатьох років.