Як зберегти квіти свіжими без води - нова технологія від Perfotec

Більш тривалий термін зберігання при транспортуванні кімнатних рослин може бути досягнутий шляхом селекції. Але це тільки один з аспектів довговічності. Компанія Perfotec розробила інноваційну технологію упаковки квітів, яка стане проривом в квітковій індустрії.

Як зберегти квіти свіжими без води - нова технологія упаковки від Perfotec

Ця технологія була удостоєна нагороди за кращу Нову Упаковку на United Fresh Convention цього року, що відбулася в Чикаго (США).

У чому секрет нової упаковки кімнатних рослин?

Нова техніка упаковки квітів заснована на вимірюванні споживання кисню квітами (кожна квітка дихає по-різному). За допомогою лазера, в спеціальній плівці для упаковки кімнатних рослин, розробленої Uflex Ltd (Індія), створюється потрібна кількість отворів певного розміру. Упаковані квіти отримують тільки потрібну кількість кисню, щоб зберегти свіжість завдяки мікроскопічно маленьким отворам, створеним за допомогою лазера. У такій упаковці квіти можуть обходитися без води протягом п'яти днів при температурі навколишнього середовища. При зберіганні в прохолодному середовищі деякі квіти можуть зберегти свіжість без води протягом декількох тижнів.