Подарували нарциси у вазоні як доглядати? Що робити з нарцисами у горщику, які відцвіли?

Нарциси у вазоні - часто дарують на 8 Березня, вони гарно виглядають, невибагливі, такі квіти у вазоні при правильному догляді порадують вас не один тиждень.

Подарували нарциси у вазоні як доглядати в домашніх умовах

Подарували нарциси у вазоні, як доглядати в домашніх умовах?

Нарциси в горщику не треба пересаджувати. Поливайте нарциси в горщику помірно, як підсохне ґрунт, але не допускайте переливів та стоячої води, щоб цибулини не загнили. Також не допускайте надмірного висихання ґрунту. Найкраще наливати воду в піддон, та через годину зливати зайву, то нарциси в горщику візьмуть води скільки їм потрібно.

Поставте квітучі нарциси в горщику не далі за 1 метр від вікна, а краще на підвіконня східного або північного вікна, подалі від джерел опалення.

Подарували нарциси у вазоні на 8 Березня - догляд

Скільки живуть нарциси у горщику в домашніх умовах?

Цвітуть нарциси в горщику в домашніх умовах від 10 до 15 днів, залежить від того, скільки рослина простояла в магазині. Тому, щоб довше насолоджуватися цвітінням, вибирайте нарциси в горщику з квітами, які починають розпускатися. На квітах не повинно бути коричневих вкраплень, а цибулини нарцисів – щільні, тверді. Листя зелене, без плям та жовтизни.

Що робити з нарцисами у вазоні які відцвіли

Що робити з нарцисами у вазоні, які відцвіли?

Коли нарциси у вазоні відцвітуть - квіти зрізаємо відразу, листя залишаємо, поки вони самі не почнуть жовтіти, підсихати, потім прибираєте їх - це природно, рослина переходить в період спокою. Якщо прибрати листя відразу - цибулина не набере достатньо сил для подальшого цвітіння.

Що робити з цибулинами нарцисів після цвітіння у горщику?

Нарциси виганяють у горщиках на 8 Березня (добиваються цвітіння штучним шляхом до певної дати), після цвітіння такі рослини зазвичай не цвітуть більше в домашніх умовах, тому що вигонка виснажує весь їхній ресурс. Щоб його поповнити, навесні цибулини нарцисів пересаджують у відкритий ґрунт (на дачі, на клумбі біля приватного будинку), там вони наберуться сил і зацвітуть наступної весни. Якщо не хочете возитись – віддайте цибулини нарциса людям, які займаються благоустроєм території біля вашого під'їзду. А ви зможете спостерігати гарне цвітіння нарцисів біля вашого будинку наступного року.

Для вигонки нарцисів у горщику вдома потрібно брати нові сильні цибулини, можна купити у квітковому магазині, до сезону продаються у великих торгових мережах.

Що робити з цибулинами нарцисів після цвітіння у горщику

Відцвіли нарциси в горщику пересадка в ґрунт

Після того як відцвіли нарциси в горщику, ви обрізали квіти, листя пожовтіло і усохло природним шляхом, цибулини нарцисів потрібно витягнути, обтрусити від землі і залишити в сухому теплому місці, нехай підсихають. Або можна залишити в горщику без поливу. Потім навесні, у квітні-травні цибулини нарцисів висаджуємо у відкритий ґрунт, на вулиці. На глибину трьох цибулин рослини, тобто кладете цибулину нарциса в ямку і над ним має поміститися ще дві такі ж цибулини. Всі цибулинні квіти краще садити у спеціальні кошики, щоб вони не йшли в землю з часом.

Рекомендуємо:

Крокуси у вазоні - як доглядати вдома? Як доглядати за крокусами в горщику після цвітіння в будинку?

Сприятливі дні для пересадки кімнатних рослин у 2023 році.