Догляд за кімнатними рослинами

Не цвіте орхідея, що робити - змусить орхідею цвісти - Цитокінінова паста

Як змусити орхідею цвісти? Розбудити орхідею допоможе цитокінінова паста. Розповідаємо як користуватися, скільки коштує, які застереження, як зберігати, відгуки і результат, фото, відео.

Які квіти довго стоять у вазі?

Які квіти довго стоять у вазі? – звісно свіжі або штучні) Сьогодні поговоримо про натуральні зрізані свіжі квіти.

Жива новорічна ялинка в горщику – як доглядати

Жива ялинка / сосна в горщику, вазоні на Новий рік та Різдво - як доглядати, щоб після свят висадити на вулиці. Корисні поради по догляду за живою ялинкою в приміщенні, та подальша висадка її на вулиці. 

Подарували гіацинт у вазоні як доглядати? Що робити з цибулиною після цвітіння?

Що робити з подарованим на 8 Березня гіацинтом у вазоні? Як доглядати за гіацинтом у горщику в домашніх умовах? Що робити з цибулиною гіацинту після цвітіння у горщику? Скільки живе гіацинт у вазоні, і куди його подіти потім? Відповіді з фото читайте у статті.

Подарували нарциси у вазоні як доглядати? Що робити з нарцисами у горщику, які відцвіли?

Подарували на 8 Березня нарциси у вазоні - як доглядати? Що робити з нарцисами, які відцвіли у горщику? Що робити з цибулинами нарцисів після цвітіння у вазоні? Скільки живуть нарциси у горщику в домашніх умовах? - Розкажемо у статті.

Крокуси у вазоні - як доглядати вдома? Як доглядати за крокусами в горщику після цвітіння в будинку?

Крокуси у вазоні вдома - догляд, як часто поливати, скільки цвітуть, відцвіли крокуси в горщику, що робити далі - всі деталі догляду за крокусами в квартирі / будинку.